Бути Бродівська ОТГ?Представники влади та громади, за участі консультантів офісу реформ Львівського регіонального відділення Асоціації міст України, обговорили питання процесу децентралізації та об’єднання територіальних громад.
На зустрічі, яка відбулася в сесійному залі Бродівської міської ради, виступили консультанти Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Віталій Корецький, Ярослава Пишник та Володимир Хрущак, які наголосили на важливих аспектах процесів децентралізації та об’єднання територіальних громад.
Віталій Корецький консультант з юридичних питань роз’яснив переваги децентралізації, яка створить нові умови та можливості для розвитку територіальних громад. А це – реальна можливість для покращення якості життя мешканців. Громада самостійно визначатиме пріоритетні напрямки розвитку та першочергові питання для розв’язання і сама ж контролюватиме ці процеси.
Про фінансові переваги на прикладі майбутньої Бродівської об’єднаної територіальної громади акцентувала увагу консультант з фінансових питань Офісу реформ при Львівському РВ АМУ Ярослава Пишник.
Захід проходив у рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (Проект ПУЛЬС)", що реалізується Асоціацією міст України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. 


Бути Бродівська ОТГ? Бути Бродівська ОТГ? Reviewed by Brody.misto.in.ua on лютого 06, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.